Wygoda wynajmu kontenera morskiego

Kontenery morskie to świetne miejsce nadające się na magazyn tymczasowy, powiększenie obecnej przestrzeni magazynowej, czy punkt usługowy. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem kontenera morskiego?

Zalety kontenerów morskich

Przede wszystkim trwałość! Kontenery morskie są bardzo odporne na warunki atmosfetyczne, oraz na mechaniczne uszkodzenia, dzięki czemu eliminujemy wszelkie koszty, które mogą nas nagle zaskoczyć np. po nawałnicy, czy próbie włamania.

Kontenery morskie po dodaniu izolacji świetnie utrzymują temperaturę wewnątrz na długi czas, dzięki czemu stojąc w nasłonecznionym miejscu, w środku będzie przyjemna temperatura, co jest bardzo istotne dla niektórych produktów lub w przypadku gdy kontener jest wykorzystywany jako punkt usługowy, w którym przebywają ludzie.

Podczas wynajmu płaci się wyłacznie za obsługę kontenera, a dodatkowo okres wynajmu jest nieograniczony. Ten schemat jest odpowiedni zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących przedsiębiorców.

Poniżej znajdują się rodzaje kontenerów dostępnych na wynajem:

  • Standardowy kontener 6 m (20’DC / 20-stopowy)
  • Standardowy kontener 12 m (40’DC / 40-stopowy)
  • Kontener podwyższony 12 m (40’HC / 40-stopowy)

Szukasz firmy zajmującej się najmem kontenerów?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Dalimaro – oferują wynajem kontenerów morskich na bardzo dobrych warunkach.